Samsung WF60F4EFW0W - OKAZJE Oceń produkt:

od 1162,98 PLN

oszczędzasz do 3%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Pralki
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Sposób ładowania: front
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Wysokość: 85 cm
 • Szerokość: 60 cm
 • Głębokość: 40 cm
 • Prędkość wirowania: 1000 obr/min
 • Automatyka wagowa: tak
 • Wsad: 6 kg
 • Poziom hałasu: 61 dB
 • Kolor: biały

wybrane parametry wygoda Prosta obsługa pralka na lata PORÓWNAJ PRODUKTY warto wiedzieć wybrane parametry EcoBubble™ efektywne usuwanie zabrudzeń choćby w niskiej temperaturze. Bęben Diamond Opływowy zarys bębna Diamond, a także specjalnie wyprofilowane otwory to większa ochrona ubrań.

Design Crystal Gloss™ Białe drzwi i kryształowe pokrętło wyboru programów. Smart Check To system wykrywania i diagnostyki problemów, z podpowiedziami nietrudnych rozwiązań. Blokada rodzicielska Funkcja zapobiega przypadkową zmianę ustawień i programów w trakcie pracy pralki.

Najwyższa klasa energetyczna A+++ Ta klasa, to pewność nieznacznego zużycia prądu i niskich rachunków. WEJDŹ DO ŚWIATA ECOBUBBLE™ EcoBubble™. Wydajne pranie choćby w niskiej temperaturze technika EcoBubble™ zrewolucjonizowała proces prania dzięki intensywnej pianie, która wydajnie likwiduje zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze.

także oszczędność energii i ochronę dzianin.* * Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl. Efektywne pranie w niskiej temperaturze Generator EcoBubble™ łączy detergent, wodę i powietrze w aktywną pianę, która rozpuszcza zabrudzenia już na początku prania.

Ochrona dzianin aktywna piana skutecznie usuwa zabrudzenia w niskiej temperaturze nie niszcząc delikatnych dzianin. Energooszczędność Pranie przeprowadzone w niższej temperaturze zużywa mniej energii niezbędnej do podgrzania wody.

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka Dzięki łatwości wypłukania intensywnej piany, resztki detergentu nie pozostają na ubraniach, chroniąc wrażliwą skórę dziecka. Przyjemność używania Bęben Diamond.

Dba o finezyjne tkaniny Pralka ma specjalnie wyprofilowany bęben Diamond Drum, o zmniejszonych otworach. Dzięki czemu tkaniny są bardziej bronione przed uszkodzeniami. Wyśmienite warunki do prania choćby najdelikatniejszych tkanin.

Smart Check. Inteligentne wsparcie dla Twojej wygody Smart Check to funkcja, która pomaga rozpoznać i rozwiązać problemy związane z niepoprawną pracą pralki. Diagnozuje wszystkiego typu usterki, po czym dostarcza szybkie i nieskomplikowane rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty.

komfortowe rozwiązanie. Ustaw czas zakończenia prania Zakończenie cyklu prania możesz opóźnić od 3 do 19 godzin (w godzinnych odstępach) w zależności od Twoich potrzeb. W ten sposób unikniesz pozostawienia wilgotnych ubrań w pralce, gdy nie masz możliwości wyciągnięcia prania tuż po jego zakończeniu.

pakiet programów. Dostosowane do potrzeb Pralka posiada 12 programów prania, a także tryby dodatkowe, dzięki którym możesz ustawić nieprzeciętne warunki dla dowolnego załadunku – także wyjątkowo delikatnych dzianin albo potężnie zabrudzonych ubrań.

dostępne programy to m.in.: Pranie Super Eco, Kurtki / Płaszcze, Bawełna czy Dziecięce. Dodatkowe cykle płukania podczas prania pozwolą Ci pozbyć się każdego brudu i nadmiernej ilości detergentu. Automatyczny dobór parametrów prania.

Fuzzy Logic Syst...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pralki